Piłka nożna

Rooney namawia Pogbę do odejścia z United: „Lepiej, żeby odszedł”.

„Il est mieux qu’il passe à autre chose” : Rooney invite Pogba à quitter United
Jego występy w reprezentacji Francji wywołują rozgoryczenie po drugiej stronie kanału La Manche. Paul Pogba był tak wartościowy dla Les Bleus i tak frustrujący dla Manchesteru United, że stał się tematem rozmów w mieście, ale niestety nie tylko w pozytywnym znaczeniu. Francuski pomocnik jest świadkiem, jak jego były kolega z drużyny staje na wysokości zadania, i to nie byle kto.

„Oglądam jego grę dla Francji i jest to zupełnie inny zawodnik. Jego umiejętności, wizja i kontrola gry są nadal obecne w Les Bleus” – powiedział Wayne Rooney w programie „Monday Night Football” w Sky Sports. Dla byłego napastnika reprezentacji Anglii rozwiązanie jest oczywiste. W United mu nie wyszło, a są tacy zawodnicy, którym klub musi pozwolić odejść”.

Legenda klubu z Old Trafford nie przebierała w słowach, wzywając nawet francuskiego piłkarza do przestrzegania zasad etyki: „Myślę, że doszliśmy do momentu, w którym najlepiej będzie, jeśli odejdzie. Jeśli Paul jest ze sobą szczery, nie miał takiego wpływu, jaki chciałby mieć, odkąd wrócił do Manchesteru United.” Pomocnik ma opuścić klub w czerwcu i jest rozchwytywany przez PSG. Sam zawodnik nie podjął jeszcze decyzji, o czym powiedział niedawno w wywiadzie dla Téléfoot: „Nie ma nic pewnego.”

Przeczytaj także:  Man Utd "poważnie" myśli o 25 milionach euro pod rządami Rangnicka

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

Możesz także przeczytać

Czytaj więcej